Prague PatchworkMeeting 2018

06.04.2018 14:31

Začala nejzásadnější akce českých quiltařek, patchworkářek a textilních výtvarnic z Česka i sousedních zemí. Včera jsem byla přítomná při věšení výstavy a kolem jsem viděla spoustu krásných děl, zkrátka, i letos stojí tahle akce za návštěvu.

Já vystavuji v tématické sekci Roční období svůj quilt Podzimní vzpomínka na léto:

Do kolekce quiltů s předepsaným materiálem tvíd jsem ručně ušila a vyšila obraz nazvaný Vlnění, ano, byla to piplačka a mnohokrát jsem to chtěla vzdát! :-):

Dále jse se účastnila dvou kolektivních výstav, tzv galerií, ale ty musím nafotit na místě, protože jsem si quilty nevyfotila...

Takzvaný "Svitek", je textilní obraz inspirovaný výletem do Japonska, jehož osm účastnic takové svitky ušilo a vystavilo na letošním PPM. Cesty Za japonskými textilními technikami pořádá Lada Charvátová https://www.lada-bytovytextil.cz/ a Václav Kučera urusi.cz/inden/

Na PPM jsem vystavila i obraz, nazvaný "Podzimní vzpomínka na léto" v soutěžní sekci na téma Roční období. Sice jsem nic nevyhrála, ale díky termínu přihlášky jsem quilt (na poslední chvíli) došila a měla jsem i tak radost.

Kontakt

AndyQuilt - patchwork a quilting Praha +420603274018 andrea@andyquilt.cz